PAR PBLC BIZNESA CENTRU 

„PBLC Biznesa centrs” nodarbojas ar ēku pārvaldīšanu un apsaimniekošanu. Uzticot sava namīpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu mums, Jūs varēsiet pilnvērtīgi baudīt visas priekšrocības, ko sniedz uzturēšanās sakoptā un patīkamā vidē. 

Drīz būs jau 10 gadi, kopš mēs piedāvājam īstenot Jūsu vēlmes, izmantojot mūsu biznesa iespējas. Izsakiet savas vēlmes, mēs tās realizēsim. Tieši mūsu klientu vēlmēm ir izšķirošā loma jaunu un kvalitatīvu pakalpojumu tapšanā. Efektīvā un savstarpēji izdevīga biznesa radīšanā.

SIA „PBLC Biznesa centrs” ir kompānija ar pieredzi, kas nodarbojās ar telpu iznomāšanu, nodrošina kvalitatīvu komercobjektu t.i. biroju un noliktavu kompleksu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu un dzīvojamo ēku pārvaldīšanu un apsaimniekošanu.

Pašlaik SIA „PBLC Biznesa centrs”  pārvalda un apsaimnieko biroju ēku (9000 m2 telpu platība) un noliktavas ēku (9097 m2), Ulbrokas ielā 23, Rīgā un vienu no augstākajām (24. Stāvi, 15 000 m2) daudzstāvu dzīvojamajām ēkām Latvijā, „Astra Lux”, Gunāra Astras ielā 8 k/1, Rīgā.

Mūs priecē skaisti un sakopti īpašumi, kuros jūtama prasmīga saimnieka roka. Dzīvot sakoptā vidē gribas mums visiem, tādēļ rūpes par Jūsu īpašumu varam uzņemties mēs, kompānija, kura ar to nodarbojas atbildīgi un profesionāli. 

Mūsu komanda – pieredzējuši un lieliski sastrādājušies dažādu profesiju profesionāļi. Individuāla pieeja, elastīga reaģēšana , kvalitāte un profesionālisms – tās ir īpašības, kas raksturo SIA „PBLC BIZNESA CENTRS”  komandas darbības efektivitāti.

SIA „PBLC BIZNESA CENTRS” garantē augstas kvalitātes apsaimniekošanas un īpašuma pārvaldīšanas servisu, pārskatāmu norēķinu sistēmu, kā arī atsaucīgu, profesionālu un atbildīgu personālu.

SIA „PBLC Biznesa centrs”  mērķis ir sniegt kvalitatīvu pakalpojumu ar individuālu pieeju katram klientam, par atbilstošām cenām, tādējādi veidojot ilgtspējīgu, abpusēji izdevīgu stabilu sadarbību.

Mūsu video